Energijos šaltinis

„Tukaffe“ yra biologinis energetinis gėrimas - tikra kavos alternatyva. Lygiai taip pat stimuliuojantis, lengvai paruošiamas, puikaus skonio. Kompozicija yra paprasta ir skaidri. Pagrindą sudaro neapdorota neskrudinta kakava, maltos guaranos sėklos ir cukranendrių cukrus. Yra galimybė pasirinkti vanilės arba klasikinio skonio gėrimą. Žinoma, vis...

„Tukaffe“ yra biologinis energetinis gėrimas - tikra kavos alternatyva. Lygiai taip pat stimuliuojantis, lengvai paruošiamas, puikaus skonio. Kompozicija yra paprasta ir skaidri. Pagrindą sudaro neapdorota neskrudinta kakava, maltos guaranos sėklos ir cukranendrių cukrus. Yra galimybė pasirinkti vanilės arba klasikinio skonio gėrimą. Žinoma, visos žaliavos turi BIO kokybę. Taip sukuriamas TUKAFFE - natūralus stimuliuojantis gėrimas su guarana, kuris pakeis jūsų supratimą apie energetinį gėrimą. 

Tai sveikesnis kavos pakaitalas - jis gaminamas iš neskrudintų žaliavų. Energijos šaltinis yra kofeinas, gaunamas iš guaranos (Paullinia cupana) sėklų.

Plačiau

Energijos šaltinis  Yra 1 prekė.

Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko