Prekių pristatymas

 Kas pristatys Jūsų užsakymą  iš www.outdoorfood.lt

Nuo šiol galite pasirinkti ne tik greitą, bet ir Jums patogų užsakymo pristatymo būdą: į Jums patogiausią paštomatą arba su kurjeriu į rankas (namus ar biurą).

Mūsų partneriai siuntinių pristatymams – DPD (paštomatai), DPD Lietuva (kurjeriai) ir ZITICITY kurjeriai ( tik Vilniuje)

Prekių pristatymas su ZITICITY kurjeriu Vilniaus mieste

pristatymo kaina su ZITICITY kurjeriu  1- 2.50 EUR

  • Vilniečiai turi galimybę  užsakymą gauti dar tą pačią darbo dieną atlikus užsakymą iki 11 val
  • Jeigu nespėjate užsakyti iki 11 val., siuntą pristatysime kitą dieną.

Kada pristatys Jūsų užsakymą?

Jūsų užsakymą Lietuvoje pristatysime per 1-2 darbo dienas.

Jei užsakymą pateiksite iki tos pačios dienos 14 valandos, užsakytas prekes gausite jau kitą darbo dieną, jei po 14-os valandos – užsakytos prekės bus pristatytos dar kitą darbo dieną. Visoje Lietuvos teritorijoje pristatymas visada NEMOKAMAS perkant už 34,99 € ir daugiau.

Jei iškilo klausimų kaip gauti, pakeisti ar grąžinti prekes -  kreipkitės, rašydami el.paštu:  parduotuve@outdoorfood.lt arba skambinkite telefonu: +370 60716901 (I-V 9:00-18:00).

Pristatymas į  DPD Pickup siuntų taškus ir terminalus

Pristatymas į DPD Pickup siuntų taškus 1-1.80 EUR

Užsakytų prekių atsiėmimas  Pickup siuntų taškuose/terminaluose - atsiimkite siuntą su užsakytomis prekėmis Jums patogiu laiku pasirinktame DPD Pickup siuntų taške ar terminale.

Kai Jūsų siunta bus pristatyta į DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute ir/ar el. paštu. Prekes iš DPD Pickup siuntų taško ar terminalo galite atsiimti per 7 kalendorines dienas. Užsakytų prekių neatsiėmus per šį laikotarpį, jos bus grąžintos pardavėjui.

Atsiėmimo laikas:

DPD Pickup siuntų terminalai dirba 24 val. per parą, 7 d. per savaitę.

Skirtingų DPD Pickup siuntų taškų darbo laikai gali skirtis, todėl prieš vykstant atsiimti siuntos rekomenduojame pasitikslinti. Pasirinkite Jums patogiausią Pickup siuntų tašką/terminalą.

Svarbu:

Atsiimdami siuntą DPD Pickup siuntų taške turėsite suvesti SMS žinute gautą PIN kodą arba parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Atsiimdami siuntą DPD Pickup siuntų terminale turėsite suvesti SMS žinute gautus PIN kodus.

Prekių pristatymas su DPD kurjeriu visoje Lietuvos teritorijoje

Visoje Lietuvos teritorijoje pristatymo kaina su DPD 1- 2.50 EUR*.

 Neringą siuntos pristatymas nuo 20 EUR

Pristatys DPD  kurjeris į rankas – pristatysime jums siuntą Jūsų norimu adresu: į darbovietę, į namus ar kitu Jūsų nurodytu adresu užsakyme.

Klientai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje (išskyrus Klaipėdos priemiesčius), Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, gali pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiką:

nuo 08.00 iki 14.00 val.;

nuo 14.00 iki 18.00 val.;

nuo 18.00 iki 22.00 val.;

Likusioje Lietuvos dalyje galėsite pasirinkti pristatymo laiko intervalą 08.00-18.00.

Apie pristatymą DPD kurjeris iš vakaro informuoja SMS žinute, pristatymo dieną prieš atvykstant informuoja skambučiu.

Jei pasirinkote apmokėjimą grynais siuntos pristatymo metu, sumokėti grynais arba kortele DPD kurjeriui galėsite pristačius prekę Jūsų nurodytu adresu. Esant galimybei, prašome turėti tikslią sąskaitoje nurodytą sumą (be grąžos).

Svarbu! Priimdami iš DPD kurjerio siuntinį ar pasiimdami jį iš DPD paštomato, patikrinkite, ar nėra pažeista pakuotė ir prekės. Jei taip atsitiko, pažymėkite tai gavimo dokumente ir/arba informuokite mus el.paštu parduotuve@outdoorfood.lt per 3 kalendorines dienas.

Jei atsiimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą:

Su Pickup siuntų taško darbuotoju surašykite pakuotės pažeidimų aktą.

Kreipkitės į klientų aptarnavimo skyrių tel.: 8 5 210 67 77 (jei siuntą atsiimate iš DPD Pickup siuntų terminalo).

Daugiau informacijos apie Pickup siuntų taškus ir teminalus rasite čia: https://www.dpd.com/lt/pradzia/pickup_tinklas2

Jei iškilo klausimų kaip gauti, pakeisti ar grąžinti prekes -  kreipkitės, rašydami el.paštu:  parduotuve@outdoorfood.lt arba skambinkite telefonu: +370 60716901 (I-V 9:00-18:00).